Sıkça Sorulanlar

Soru: Oyun içinde oyun hakkında nasıl daha fazla bilgi edinebilirim?

Cevap: Neredeyse her pencerede (öğe, Asker bina) “i” Simgesi bulunmaktadır, Örneğin, Belediye Binanızı yükseltmek için tıkladığınızda, bakmakta olduğunuz şey hakkında temel bilgileri almak için üzerine dokunabileceğiniz bir “i” simgesi olacaktır. oraya Tıkladığınızda daha detaylı bilgilere Ulaşabileceksiniz,

Soru) Değerli taşlarımı neye harcamalıyım?

Bunun için Aşağıdaki makalemizi Okuyabilirsiniz,

Soru) Hangi komutanı yükseltmeliyim?

Cevap) Oyun tarzınız ve Komutan kullanım planlarınız gibi dikkate alınması gereken pek çok şey var. Seçtiğiniz Medeniyet, Oynamaktan hoşlandığınız Askeri sınıf ve Harcamayı planladığınız Bütçe ye göre Komutanlarınızı Yükseltebilirsiniz,

İsterseniz Alttaki makalemizi inceleyebilirsiniz,

Soru) İkincil komutanların faydaları nelerdir?

Cevap) Birincil komutanınızı 3 yıldıza ulaştırdığınızda, yürüyüş sırasında ona ikinci bir komutan atayabilirsiniz. İkincil komutanlar, yalnızca kilidi açılmış becerileri devreye girerek kısmen destekleyici bir rol olarak hareket ederler. İkincil komutan Yetenek Özellikleri ve Yetenek Ağaçlarındaki becerilerinin  hiçbir etkisi yoktur.

Bilgi İçin aşağıdaki Makalemizi İnceleyebilirsiniz,

Soru) Bir şehri farklı bir sunucuda / krallıkta nasıl başlatırım?

Cevap) Ekranınızın sol üst tarafındaki Resmimize Tıklıyoruz Açılan Pencerede Ayarlar yazan yere Tıklıyoruz, Daha sonrasında Açılan pencerede Karakter Yönetimine Giriyoruz ve Yeni Karakter Yarat simgesine Tıklıyoruz, Açılan Pencerede oynamak istediğimiz Krallığı seçip oyuna başlıyoruz,

Resminiz> ayarlar> karakter yönetimi> yeni karakter oluştur’u tıklayın.

Soru) Şehrimi yeni bir krallığa nasıl taşıyabilirim?

Cevap) Gereksinimler:

 • Bir “Başlangıç ​​Işınlaması” na sahip olmalısınız (oyuncular 7. Seviyede Belediye Binasına ulaştıklarında bunlardan 2 tane kazanır .
 • Bir ittifakta olmamalısınız
 • Belediye Binanız 8. seviyenin altında olmalıdır
 • Hiç bir savaşta olmamanız gerekmekte
 • Ana binanız dışında Hiç bir birliğiniz olmaması gerekmekte
 • Şehrinizde Takviye olarak gönderilmiş asker bulunmaması gerekmektedir,
 • Her krallıkta sadece 2 karakter yaratabileceğinizden, Gideceğiniz krallıkta Karakteriniz olmaması gerekmektedir,

Alternatif olarak, paketlerden veya ittifak mağazasından Resource icon bireysel credits.png600 bin bireysel kredi karşılığında pasaport sayfaları edinebilirsiniz . Gücünüze bağlı olarak belirli bir sayıya ihtiyacınız olacak ve:

 • Bir Birlikte olmamalısınız
 • Hiç bir savaşta olmamalısınız,
 • Ana binanız dışında Hiç bir birliğiniz olmaması gerekmekte
 • Şehrinizde Takviye olarak gönderilmiş asker bulunmaması gerekmektedir,
 • Şehrinizde Takviye olarak gönderilmiş asker bulunmaması gerekmektedir,
 • Her krallıkta sadece 2 karakter yaratabileceğinizden, Gideceğiniz krallıkta Karakteriniz olmaması gerekmektedir,

Nasıl ?: Ekranınızın sağ alt köşesinde bir küre düğmesi görünene kadar şehrinizi uzaklaştırın. Krallıkların listelerini görmek için yerküreyi seçin. Tercih edilen krallığı seçin, ardından listelenen bir “Işınlanma” seçerek tercih edilen bölgeyi seçin.

Soru) İttifakımın bölgesine nasıl ışınlanabilirim?

Cevap) İki seçenek var – oldukça ucuz olan Bölgesel Işınlanma veya yeni başlayanlar için ışınlanma. Hedefe Işınlanmaları elde etmek daha zordur, bu nedenle bunları saklamak en iyisidir ve rastgele ışınlanmalar hedefinize ulaşmanızı garanti etmez. İttifakınız bir bölge oluşturan bir Kale’ye sahip olduktan sonra, bir şehri aynı krallık içindeki herhangi bir bölgeden o bölgeye taşımak için Bölgesel Işınlama’yı kullanabilirsiniz.

Hedefe Işınlanma kullanacaksanız Birlik Kalesi Kurulmuş yada kurulmamış olmasının önemi yoktur. Maliyet olarak Hedefe ışınlanma daha pahalı olmaktadır,

Soru) Bir kale yok edildiğinde ne olur?

Cevap) Kale kaldırılır ve Bayrak dikerek işgal etmiş olduğu alanlar artık işgal edilmiş sayılmaz.

Soru) Bir kaleye nasıl saldırırsınız?

Cevap) Saldırı yapmadan önce, Birlik Sınırınızın Düşman Sınırı ile bir birine temas ediyor olması gerekmektedir. Saldırı yapmak için Alanınızı Buna Göre genişletmelisiniz,

Soru) Yeni bir ittifak kurarken öncelikli hedefleriniz nelerdir?

Cevap) Merkez Kalenizi birKutsal Alan yakınında inşa etmeye çalışın. Ve bir süre sonra Orayı ele geçirerek avantajlardan yararlanın. Ayrıca, size saldırmamaları için zaten kurulmuş büyük İttifaklardan uzak durmaya çalışın.

Soru) İttifak Bölgesini nasıl oluşturur ve genişletirim ?

Cevap) Yeterli ittifak ayrıcalığına (R4 (subay) veya lider) sahip olmalısınız. Önce bir Kale yerleştirmelisiniz. Bu, en az 20 ittifak üyesi ve en az 500.000 toplam İttifak Gücü ve Resource icon alliance credits.png1.000.000 ittifak kredisine sahip olmayı gerektirir . Daha sonra, bir kaleden veya daha önceden yerleştirilmiş bir bayraktan sınırları mevcut bir sınıra değdiği sürece bir İttifak bayrağı yerleştirilebilir. İlk İttifak Bayrağı Resource icon alliance credits.png50.000 İttifak Kredisine mal olur.

Soru) Birliklerinizi bir Toplu Saldırıdan geri çekebilir misiniz?

Cevap ) Hayır, birlikleriniz Toplu saldırı için şehre girdikten sonra, onları geri çekmenizin bir yolu yoktur. Bir orduyu yalnızca Toplu saldırı başlatılan kişinin şehrine ulaşmadan önce geri çağırabilirsiniz (Geri çağırma seçeneğini görmek için yürüyen kıtanızın üzerine dokunun).

***Yeni güncelleme ile Artık ordularınızı, Toplu saldırıdan geri çekebilirsiniz,