Rise Of Kingdoms’da Hızlandırma Nasıl Elde Edilir

İnsanların çoğu, Rise Of kingdoms’da nasıl daha hızlı gelişebileceğine ve hızlandımaları nasıl elde edebileceğine bakıyor.Çünkü bunlar daha hızlı gelişmek ve savaşmak için en önemli şeylerden biri. Hızlandırmalara sahip olmak için yapabileceğiniz pek çok farklı şey var:

  • Oyun içi mağazalar 
  • Oyun içi aktivite 
  • Etkinlikler
  • Eylem puanları harcamak 
  • Para harcamak 
  • Balina ittifakı

Bu kılavuzda, Rise of Kingdoms’da hız kazanmanın her yolunu öğreneceksiniz.

Oyun içi mağazalardan hızlandırmalar

ROK’da kaynaklar ve mücevherler için güzel miktarda hızlanma alabileceğiniz birçok farklı mağaza var. 

Vip Mağazası : Tonlarca hızlandırıcı alabileceğiniz yerdir. Elinizde harcamayı düşündüğünüz bazı mücevherleriniz varsa, Vip Mağazasında Satılan Hızlndırmaları mücevherlerle satın alabilirsiniz. Ayrıca her hafta kaynaklarla(mısır) satın alabileceğiniz bir hızlandırma bölümüde var. Buradan kaynak ile hızlandırmalar alabilirsiniz. Harika olan şey, onları kaynaklarla satın almak için yüksek bir VIP seviyesi olmanıza gerek olmamasıdır. Ayrıca eylem Puanlarınıda almalısınız çünkü bunları daha sonra hızlanmalara dönüştüreceksiniz. Çünkü eylem puanlarını harcayarak katıldığınız etkinlikler ve olayların size hızlandırma kazandırma şansı vardır.  Fazladan mücevherleriniz varsa 8 saat ve 24 saat hızlandırma satın alın. Değerli taş harcıyorsanız, gerçekten sağlam bir değerdir. Ancak bunları yalnızca maksimum Kaleniz (hisar) ve VIP 14+ varsa satın almayı unutmayın çünkü günün sonunda ROK’da en önemli şey komutanlardır.

Gizemli Tüccar veya Kurye İstasyonu : Rastgele ortaya çıkıyor ve hızlandırmalar için kaynakları veya mücevherleri takas edebilirsiniz. Burada yapılacak en iyi şey, kaynakları hızlandırmak için takas etmektir, ancak değerli mücevherlerinizi değil. Courier istasyonundaki mücevher harcamaları büyük balinalar içindir.

Sefer Mağazası : Çoğunuz binlerce ekstra madalya parasına sahip olacaksınız, Sefer Mağazasında satın alabileceğiniz hızlandırmalar görürseniz Bunları Alın. Ancak mağazayı mücevherlerle yenilemeyin çünkü buna değmez.

Birlik Mağazası- Üç saatlik hızlandırmaları almak için Bireysel Kredilerinizi harcayacağınız yerdir. . 3 saatin altındaki hızlandırmaları satın almayın çünkü buna değmezler. 3 saat hızlandırmalarla en yüksek değeri elde edeceksiniz. Ancak burada hızlandırmalara bireysel kredi harcamamanızı tavsiye ederim çünkü bunları göç pasaportları, ışınlanma, VIP için harcarsanız daha fazla değer elde edebilirsiniz.

Oyun içi etkinliklerden hızlandırmalar

Size güzel miktarda hızlanma sağlayacak birçok oyun içi aktivite var. 

Günlük görev serisi – size daha da fazla hız kazandırabilecek bir altın anahtara ek olarak hız artışları içerir. Daha sonra hızlandırmaya dönüştürebileceğiniz bazı eylem puanları da vardır. Üstelik günlük görev serisini bitirirseniz, istediğiniz yerde harcayabileceğiniz 100 mücevher alacaksınız. 

Eşsiz bilim insanı- bu sınav etkinliğine her gün girip yapabilirsiniz ve bunu yaptığınızda az sayıda hızlandırma elde edersiniz. Her şey ne kadar iyi performans gösterdiğine bağlı. 

Günbatımı Kanyonu- her gün denemelerinizi yaptığınızdan emin olun. Kaybetseniz bile bazı hızlandırmalar kazanacaksınız. Hızlandırmalarla, teçhizat ve malzemeler için planlar içeren bir kutu alacaksınız. Sadece tek bir savaş için hızlandırma elde etmekle kalmaz, aynı zamanda sezonluk ödüller de alırsınız. Günlük ve haftalık oldukları için gün batımı kanyonunda sıralamanızı yükseltmelisiniz.

Krallık hediyeleri – hızlanma almanın harika bir yoludur ancak sınırlıdır. Krallıklara hediye verebilecek tek kişi kraldır. Yani kral ile iyi bir ilişki içinde olmalısın ya da bir hediyeyi hak edecek bir şey yapmalısın.

Barbar Kalesi ve Barbar Kampı : Barbar Kalesi (24. seviye Kale) ve Barbar Kampı az sayıda hızlandırıcı alabilirsiniz. Barbarları bulmak için uzaklaştırmanız gerekir ve saldırılabilir olduklarında bir ünlem işareti görürsünüz. Her üç günde bir yapmanız gereken anahtar kazanmaya çalışmak, çünkü malzeme ve hızlanma şansınız çok yüksek olabilir. Barbar kamplarına gelince, onları aktif bulmak biraz daha zordur çünkü birçok insan bunu yapıyor. Özellikle aktif bir krallıkta iseniz onları bulmakta zorlanacaksınız. 

Altın ve Gümüş anahtarlar – hızlandırma elde etmenin harika bir yoludur, ancak genellikle, düşme şansı düşük olduğu için değersiz öğeleri alırsınız. Bunun da ötesinde, genellikle tüm binaları ve araştırmaları maksimum seviyeye ulaştığınızda ihtiyacınız olmayacak araştırma hızlandırmaları ve bina hızlandırmaları alacaksınız. Ancak altın anahtarlar, efsanevi komutan heykelleri elde etmenin harika bir yoludur. 

Eylem Puanı: hızlandırma elde etmenin en iyi yoludur. Eylem Pualarını harcayarak (barbar, Barbar kalesi vs) çok fazla miktarda hızlandırma elde edebilirsiniz. Eylem puanı çubuğunuzun dolmasına izin vermeyin.  

Hisarı Yükseltmek için Sözleşme Kitaplarına ihtiyacınız varsa , o zaman barbar kalelerini eylem Puanlarınızı harcayarak yok edin. Ancak kayıp krallığa vardığınızda sadece barbarları Öldürün. Çok miktarda mücevher ve hızlandırıcı alacaksınız. 

Komutan heykelleri veya Loharın Sınavı  etkinlikleri, barbarları yok etmek için en iyi zamanlardan biridir çünkü onlardan ek hızlandırma ve ödüller alma şansınız olacak. 

Rise Of Kingdoms’da hızandırma ve ödülleri iyi olan En iyi Etkinliklerden bir tanesi de , haçlı seferinin arifesi dir. Eylem Puanlarınızın büyük bir bölümünü burda harcayabilirsiniz  Bu etkinlik, KVK Başlamadan 1 hafta önce başlamaktadır.

Bu etkinlikte;

Elinizden geldiğince çok Çapulcu yok edeceksiniz. Çünkü hızlandırmalar ve mücevherler düşürebileceksiniz ve bunun da ötesinde, krallık tedarik sandıkları almak için birleştirebileceğiniz sayfalar alacaksınız. Bu sayfaları birleştirdiğinizde bir krallık tedarik sandığı elde edecekseniz. bu sandıklardan yüksek miktarda hızlandırma, mücevher bireysel kredi bulacaksınız.

 Ceroli Krizi : İyi bir gruba sahip olursanız bu etkinliği kolayca bitirebilirsiniz.  Bossları yendikten sonra dükkanda harcayabileceğiniz Ceroli para birimini alacaksınız.  Ekipmanlara, iksirlere ve Keira heykellerine ihtiyacınız yoksa bu parayı hızlandırmalara harcayabilirsiniz.

Para Harcamak : Mücevherler, çarkıfelek vb. Gibi başka etkinlikler de vardır. Çoğu oyuncu kazanmak için ödeme yapmak zorundadır ve ödül almak için mücevherlerinizi onlara harcamanız gerekecek. 

Süper Fiyatlı Demet Gibi, Paketler Alarak Hızlandırma Elde edebilirsiniz.

Balina Birliği : – Birliğinizde Sürekli satın alma yapan oyuncular varsa, her satın alımda birlik üyelerine hediye sandık verilmektedir. Bu sandıklar Harika ödüller ve hızlandırmalar içerebilirler. Sadece sandığı açtığınızda şanslı olmalısınız.

Author: TCizmir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.