Rok Buff Ve Başlıklar

Başlık buff larından yararlanmak için önce Krallık sohbet sayfanızdan başlık istemeniz gerekir.  Bunları Kral, Krallık Kraliçesi, Genel veya Başbakandan alabilirsiniz. Başlıkları kaç kez kullanmanıza izin verildiğine dair herhangi bir sınırlama yoktur.  Ünvanlar, araştırma yaparken, Asker eğitirken veya Bina Yükseltmeleri yaparken güzel bir destek elde etmenin harika bir yoludur.

Binaları araştırmadan veya inşa etmeden önce başlık istemek önemlidir. Binaları araştırırken veya inşa ederken unvanlar alırsanız, herhangi bir etkisi olmayacaktır. Bu yüzden her zaman başlamadan önce başlık istemelisiniz. Başlıkları kaç kez kullanmanıza izin verildiği konusunda herhangi bir sınırlama olmadığını unutmayın. 

Ayrıca, etkinlik yaparken başlık istemekten korkmayın. Bunu yaparak, bir çok şeyi hızlandırırken güzel bir destek elde edeceksiniz .

Başlıklar, şunlardan biri online ise ve bu kişilerden istenirse verilebilir: Kral, Krallık Kraliçesi, Genel veya Başbakan. 

Başlık verebilecek tek kişi onlardır. Tek yapmanız gereken, krallık sohbetinde şehir konumunuzu göndermek ve istediğiniz Başlığı yazmaktır.

Unvanı tamamladığınızda, onu size veren kişiyi başka bir oyuncuya verebilmesi için bilgilendirmelisiniz. Lütfen, başlık veren kullanıcıların bot olmadığını unutmayın – güzel mesajlar gönderin, kibar olun. 

Örnek: Bina yükseltmesi yapacaksınız Şehir Konumunuzu Krallık sohbetine yolladınız, Ve sonrasında Mimar Almak istiyorum demeniz yeterli olacaktır. Yükseltme işleminiz Tamamlandığında, Mimar Tamamlandı Teşekkürler yazmanız yeterli olacaktır.

Genelde Başlıklar Global dil olan ingilizce istenmektedir, Ama Oyun içerisinde Çevirici olduğundan. kendi dilinizde isteyebilirsiniz,

Açıkçası, eğer bir krallıkta Kral Bir Krallık Buff u kullandıysa, Başlık almak için sırada beklemeniz gerekecek. çünkü tüm oyuncular araştırmaya, asker eğitmeye veya inşa etmeye başlayacak.

Ama aynı zamanda “kötü ünvanlarımız” da var. Krallık Kurallarına uymadığınızda bu ünvanlar size verilebilir.

Not: “Krallık kraliçesi”, “genel” veya “başbakan” unvanlarını almak için sadece kraldan bunu size vermesini isteyebilirsiniz ..

RİSE OF KİNGDOMS UNVANLARI 
Ana YeteneklerYetenek Puanları
Kral
Birlik Saldırısı +% 5 Birlik Savunması +% 5
Birlik sağlığı +% 5
KraliçeToplama Hızı +% 15
Genel
Birlik Saldırısı +% 5 Birlik Savunması +% 5
BaşbakanKaynak Üretimi +% 15
Bina Hızı +% 10
AdaletAsker Saldırısı +% 5
Yürüyüş Hızı +% 10
DukeBirlik Savunması +% 5
Eğitim Hızı +% 10
MimarBina Hızı +% 10
Bilim insanıAraştırma hızı +% 5
Altın Toplama Hızı +% 10
Hain
Birlik Saldırısı -% 3 Birlik Savunması -% 3
DilenciÜretim -% 10
SürgünBirlik Savunması -% 5
KöleAsker Sağlığı -% 5
MiskinYürüyüş Hızı -% 5
Eğitim Hızı -% 5
Aptalİnşa Hızı -% 5
Araştırma Hızı -% 5

Krallık Buffları

Tepeden Tırnağaİnşaat Hızı 4 Saatliğine %10 Arttırır
Sanayi DevrimiAraştırma Hızını 4 Saatliğine %10 Arttırır
Savaş SeferberliğiEğitim Hızını 4 Saatliğine %10 Arttırır
Elverişli Hava DurumuKaynak Üretimini 8 saatliğine %20 Arttırır
Önce Şifaİyileştirme Hızını 8 saatliğine %30 Arttırır

Krallık Buff’u yalnızca bir kral tarafından etkinleştirilebilirler. Genellikle, iyi bir rune olduğunda kral onları etkinleştirir.

Kralın Birliklerinizi Eğitmenizi Hızlandırmak için Bir eğitim Buff’unu kullanmaya karar verdiğini hayal edin. 

Bu sizin için ne ifade ediyor? 

Bu durumda,% 10 eğitim Krallık Buff’u + % 15 eğitim rünü alırsınız + size% 10 eğitim hızı sağlayacak bir Dük ünvanı talep ederseniz. Toplamda, eğitim hızı bonusunun şaşırtıcı bir şekilde % 35′ daha hızlı olduğunu göreceksiniz. 

Author: TCizmir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.